19_20240322_142238.jpg

Sportovec Příbramska 2023

Sportovní klub Příbram Bobcats si v anketě Sportovec roku 2023 vysloužil významné ocenění hned ve dvou kategoriích.

Sportovní klub Příbram Bobcats si v anketě Sportovec roku 2023 vysloužil významné ocenění hned ve dvou kategoriích, což odráží jeho úspěchy a pomalu ale jistě se zvyšující povědomí o americkém fotbale v Příbrami. Ve dvou klíčových kategoriích se klub a jeho členové umístili na čelních pozicích a to pro nás znamená významný úspěch a ocenění naší dlouholeté práce.

Tento úspěch v anketě nejen odráží vynikající výkony a talent týmu a jeho hráčů, ale také přispívá k růstu a rozvoji flag fotbalu a amerického fotbalu v České republice. Příbram Bobcats se tak stávají důležitým hráčem v propagaci těchto sportů, a to nejen na lokální úrovni, ale i v rámci celé země.


Nikolas Kopecký, se ve velké konkurenci 12 nominovaných umístil na 3. místě v kategorii Největší sportovní talent do 23 let v anketě Sportovec roku Příbramska za rok 2023. O umístění soupeřil se sportovci, kteří již loni zářili v této anketě, jako jsou mimo jiné krasobruslařka Viktorie Křivová, judistka Tereza Bodnárová, zápasník Jan Mašek, atlet Vojtěch Vocílka a volejbalista Daniel Rosenbaum. Nikolasovi významné úspěchy zahrnují celorepublikové soutěže a získané medailové umístění (bronz v roce 2023, stříbro v letech 2022 a 2021), účast v reprezentačním týmu a ocenění nejužitečnějšího hráče (MVP) na mistrovství Evropy v italském Grossetu 2023.

Ženský tým flag fotbalu Příbram Bobcats získal krásné 2. místo v kategorii Nejlepší sportovní kolektiv - dospělí v anketě Sportovec roku Příbramska za rok 2023. Nominováno bylo 6 týmů, mezi které patří kolektiv žen i mužů HC Příbram, výběr hráčů malé kopané Partyzan Příbram a volejbalový A tým. Velice si vážíme tohoto ocenění, protože úspěchy našeho flagového týmu jsou kontinuální a ukazují na kvalitní íprogram. Vítězství ve flagové lize dospělých v roce 2023 navazuje na stříbro z roku 2022 a zlaté medaile z let 2021 a 2019. Jejich výkon také zajistil nominaci na Champions Bowl, což je mezinárodní soutěž podobná fotbalové Lize mistrů

Děkujeme všem za podporu a těšíme se co přinese rok 2024!