26_20240516_132530.jpg

První dva květnové víkendy v režii Příbram Bobcats

První dva květnové víkendy v režii Příbram Bobcats

Máme za sebou první dva květnové víkendy a Příbram Bobcats opět nezaháleli. V prvním květnovém víkendu si užil tackle senior tým svou první výhru a to na hřišti Brno Sígrs s hubeným, ale i tak ceným, score 0:7.

A v sobotu 4.5. nás s náhradním quaterbackem reprezentoval flagový tým U15 Příbram Bobcats BLACK na půdě Pilsen Patriots. Kde se postupně utkali se třemi týmy. Nejprve s domácími Patriots prohráli 20:6, ve druhém zápasu si užili vysokou výhru 34:0 nad Prague Mustangs a na závěr těsně 6:12 podlehli Prague Lions.

O druhém májovém víkendu jsme opět měli několik želízek v ohni. V sobotu 11.5. se opět na domácím poli na stadionu Spartaku představily oba flagové týmy U15. Příbram Bobcats BLACK, kterým se vrátil z dovolené odpočatý quaterback Matouš, na úvod vrátili porážku z minulého víkendu týmu Pilsem Patriots vysoko 27:0, následně těsně prohráli 12:14 s Brno Sígrs a ve třetím zápase vyhráli 32:19 nad týmem ISMM Ostrava Steelers . Hned vedle bojovali Příbram Bobcats RED kteří svým fanouškům udělali obrovskou radost hned třikrát. Nejprve vyhráli nad Ústí nad Labem Blades 34:0, pak si poradili s Prague Mustangs 25:13 a do třetice se radovali po výhře 16:0 nad Prague Black Panthers.

V ten samý den nás v Krči velmi úspěšně reprezentoval i náš seniorský tým Příbram Bobcats tackle a navázal na vítězství z minulého víkendu. Ovšem tentokrát jim soupeřem byli Prague Lions a na konci zápasu se naši chlapi mohli pyšnit výhrou 33:14. Již tuto sobotu se opět představí na domácím stadionu, kde se pokusí o třetí výhru v řadě, tentokrát jim budou v cestě za vítězstvím stát Třinec Sharks. Takže jste všichni srdečně zváni.

autor: Michal Vršecký