20_20240322_142905.jpg

Mužský tým se chystá na novou sezonu: Návrat na vrchol pod vedením trenéra Zbyška Lavičky

S blížící se sezonou amerického fotbalu 2024 se tým Příbram Bobcats připravuje na velký návrat na vrchol pod vedením trenéra Zbyška Lavičky.

Po loňském umístění na 4. místě v druhé lize, kdy se nám dveře na postup do finále opět zavřely prohrou v semifinále, mají Bobcats jasné cíle – bojovat o postup zpět do 1. ligy, kde pod Lavičkovým vedením v letech 2014 a 2015 získali titul Vicemistra ČR.

Zbyšek Lavička, který se vrací do role hlavního trenéra týmu po několika letech, má pevnou víru ve schopnosti svého týmu. Věří, že dokážou navázat na historické úspěchy nejen díky talentovaným hráčům A týmu, ale rád by postupně využil i talentů z juniorské kategorie a společnými silami se poprali o návrat mezi elitu.

Bobcats nebudou mít snadnou cestu. Jejich plány na postup se budou muset rozhodně vypořádat s tvrdou konkurencí v lize. Nicméně, s podporou fanoušků, kterou očekávají na domácích zápasech, Bobcats věří, že mohou překonat veškeré překážky.

Proto bychom rádi s předstihem fanoušky pozvali na plánované domácí zápasy na stadionu Spartak Příbram:

 • 13. dubna 2024: Příbram Bobcats vs. Bělá Raiders
  Tým Bělá Raiders, proti kterému Bobcats minulou sezonu utrpěli dvě porážky, představuje ideální výzvu pro začátek sezóny.
 • 18. května 2024: Příbram Bobcats vs. Třinec Sharks
  Třinec Sharks byli v minulém utkání přemoženi Bobcats těsným výsledkem 27:20, a proto lze očekávat v letošním roce dramatickou odvetu.
 • 25. května 2024: Příbram Bobcats vs. Brno Alligators
  Brno Alligators, kteří hráli v loňském roce 1. ligu a Bobcats s nimi neměli možnost poměřit své síly přímo, představují rozhodně zajímavého soupeře.
 • 8. června 2024: Příbram Bobcats vs. Prague Mustangs
  Utkání proti týmu Prague Mustangs, které Bobcats minulý rok porazili 35:7, slibuje vzrušující souboj, kde budou chtít Bobcats opět vyhrát rozdílem třídy.

Všichni fanoušci jsou srdečně zváni, aby nás přišli podpořit.