25_20240508_210824.jpg

Hrací víkend 27.4.-28.4.

Výsledky uplynulého víkednu.

Hezký den všem,

I o tomto víkendu létala „šiška“ vzduchem a to v součinnosti s flagy u pasu. Velkým úspěchem bylo vítězství seniorského flagového teamu na chorvatském Adria Bowlu, který se konal minulý víkend a tak mají naše mladé naděje na co navazovat. I ženský flagový tým si vybírá zasloužený bye week a tak ve fotbalově nabité sobotě 27.5.2024 jsou nejstaršími reprezentanty Příbram Bobcats kategorie Flag U18, kteří na domácím hřišti postupně porazili Ústí nad Labem Blades 49:6, Prague Mustangs 55:6 a v dramatickém závěru i Brno Sígrs 27:24.

Ve skupině Flag U15 jsme měli hned dvě želízka v ohni – Příbram Bobcats Black a Příbram Bobcats Red.

Blackové po sobotním turnaji z domácího turnaje odcházeli se dvěma výhrami a jednou porážkou, což je na tým s chybějícím quarterbackem v základní sestavě parádní výkon. Nejprve porazili Pilsen Patriots 14:6, pak nedokázali prorazit bezchybnou obranu Příbram Bobcats Red 0:18, ale pak si opět spravili chuť excelentní výhrou nad týmem Ústí nad Labem Blades 19:0.

Týmu Příbram Bobcats RED se dařilo ještě o malinko lépe a nutno přiznat, že i s dávkou štěstí odcházeli neporažení. Nejprve si poradili s týmem Ústí nad Labem Blades 25:0, následně ve vyrovnaném zápase porazili Příbram Bobcats Black 18:0 a na závěr v dramatické bitvě odcházeli jako vítězové ze zápasu s Pilsen Patriots 18:14.

A neméně úspěšný výkon předvedl ve svém prvním představení i nejmladší tým Příbram Bobcats kteří v kategorii Flag U12 nejprve vyhráli nad Brno Sígrs 6:0 a následně nad Prague Mustangs 54:12.

Všem týmům gratulujeme a děkujeme všem divákům, kteří svou účastí a podporou výrazně pomohli hráčům k vítězství.


autor: Michal Vršecký