18_20240318_200547.jpg

Hlasování - cena fanoušků Sportovec Příbramska 2023

Dovolte mi Vás upozornit na speciální kategorii, kterou můžete nejvíce ovlivnit vy všichni a tou je cena fanoušků (cena mediálního partnera www.pribram.cz).

Hlasujte zde

Příbram Bobcats a jejich hráči nominováni na Cenu Sportovec Příbramska 2023

  • V kategorii Největší sportovní talent do 23 let soutěží dvanáct nominovaných:

Nikolas Kopecký – i mezi největšími mladými talenty mají Příbram Bobcats své želízko v ohni. Je jím patnáctiletý Nikolas Kopecký, který má na svém kontě již pěknou řádku ocenění s týmem flag fotbalu U15 (bronz 2023, stříbro 2022, stříbro 2021). Jakožto člen národního týmu U15 se loni zúčastnil mistrovství Evropy v italském Grossetu. Týmu pomohl k zisku stříbrných medailí a za své výkony byl vyhlášen nejužitečnějším hráčem (MVP) celého turnaje.

  • V kategorii Nejlepší sportovní kolektiv – mládež do 23 let soutěží dvanáct týmů:

Příbram Bobcats flag fotbal U15 – flag fotbal je na celosvětovém vzestupu, o čemž svědčí i nedávné zařazení tohoto stále relativně mladého sportu na olympijské hry v Los Angeles v roce 2028. Významné postavení na mapě českého flag fotbalu mají i příbramští Bobcats, kteří pravidelně vychovávají talenty do mládežnických reprezentací. Smíšený tým U15 v uplynulé sezoně nejprve suverénně opanoval základní část nejvyšší celorepublikové soutěže s bilancí 47 výher: 1 porážka. Úspěšnou sezonu zakončil bronzem na závěrečném MČR v Ostravě. Hned 6 hráčů z týmu se dostalo do reprezentačního výběru, se kterým získali stříbro z Mistrovství Evropy.

  • V kategorii Nejlepší sportovní kolektiv - dospělí soutěží šest oddílů:

Příbram Bobcats – ženský tým flag fotbalu byl nominován za svou týmovou spolupráci, vytrvalost a opakované úspěchy. V roce 2023 se ženy staly vítězkami flagové ligy dospělých a navázaly tak na stříbro z roku 2022 a zlato z let 2021 a 2019. Díky loňskému vítězství se též nominovaly na Champions Bowl, což je flag fotbalová obdoba Ligy mistrů.

  • V kategorii Nejlepší trenér soutěží osm nominovaných:

Michaela Rom Tisarová – Příbram Bobcats mají svého kandidáta téměř ve všech kategoriích. Svědčí to o jejich dobré a systematické práci s dětmi a mládeží. Nominovaná trenérka Michaela Rom Tisarová se věnuje práci s mládeží od roku 2004. Trénuje cheerleading a flag fotbal U15. Je též hlavním trenérem výběru talentované mládeže ve flag fotbalu OST Západ a reprezentace ve flag fotbalu U15, se kterou získala v roce 2023 stříbrnou medaili na ME v Itálii. Z pozice hlavní trenérky Příbram Bobcats 1 dovedla tým U15 k bronzovým medailím z celorepublikové soutěže ČR 2023. Mezi historické úspěchy patří i stříbro z let 2022, 2021 a zlato z 2017, 2016.

Hlasujte zde