Seniorský tým v prvním zápase sezóny vyhrál nad Trutnovem 42:7

Slunné odpoledne v Příbrami nalakalo na stadion přes 170 diváků. Všichni napjatě očekávali, jaký tým nastoupí proti papírove slabšímu soupeři. Tým Příbram Bobcats nastoupil ve větším počtu než soupeř, ale byl složen především z nováčků a juniorů. Začátek zápasu se ukázal v klidném tempu. Oba týmy se oťukávali nepopulárním 3 a ven. Scóre otevřel až Jiří Kohout, který zachytil pass od juniorského QB Tomáše Vokurky. Trutnov Rangers se v 1Q trápili, běhovemu útoku se nedařilo a domácí obrana jasně četla jejich útočné snažení. Vedení navýšil znovu Jiří Kohout a to po turnoveru, kdy příbramský punter Vojtěch Podhradský trefil hráče Rangers a balón zalehl Daniel Vitis. Na závěr poločasu začal QB Trutnov Rangers passovat a 5min před poločasovou přestávkou se jim jejich snaha vyplatila. Po běhovych akcích soupeře se obrana Příbram Bobcats nechala nachytat a Martin Koza připsal první body pro Trutnov Rangers, kdy zustal sám za zady příbramské obrany. Druhy poločas už Příbram držela pevně ve svých rukách a soupeře nepustila do své redzony. V posledních minutách zápasu navýšili domácí svůj náskok na 42:7 a spustili mercy rule a tim urychlili závěr zapasu. Přes počáteční nervozitu a značne nesehranost na obou stranách, přinesl zápas atraktivní podívanou a potřebné zkušenosti do dalších zápasů.