Sezóna 2012 se blíží

Za tři týdny naplno vypukne nová sezona, kde začneme úročit dřinu za celou zimní přípravu. Než však vyběhneme na trávník, postavit se proti Ostravanům, musíme absolvovat soustředění, které proběhne od soboty 31. března do 1. dubna, kde se zaměříme na zdokonalení herní taktiky. Soustředění bude probíhat dvoufázově a následující víkend (tj. 7. a 8. dubna) proběhne ještě jedno minisoustředění.

K prvnímu zápasu v neděli 15. dubna, jak už bylo zmiňováno, vyrazíme do Ostravy, kde se utkáme s místními Steelers. Ty s námi sehrají svůj třetí zápas sezóny a my můžeme jen spekulovat, zda-li to bude naše výhoda či naopak. Svůj první domácí zápas odehrajeme o týden později proti Pardubicím Stallions, kterým máme co oplácet. Jen pro připomenutí, v loňské sezóně nás porazili ve finále 67:42.

Cílem letošní sezony je sbírání zkušeností do dalších let. Nastavený program (trošku nostalgicky pětiletka) letos počítá s ustálením situace v klubu a vylepšením stávajícího standardu. Co přinesou další léta ví jen pětiletý harmonogram HC Davida Dobiáše.


Simi