SEMIFINÁLE - Příbram BOBCATS vs Prague LIONS

Největší zápas v historii klubu co se v Příbrami kdy odehrál je na spadnutí a chceme, abyste byli jeho součástí.

Příbram Bobcats si letos vyšlápli i na takové týmy jako jsou Prague Lions, či Trnava Bulldogs a do semifinále postupujeme z druhého místa. Jedná se o jeden z největších úspěchů klubu v historii a v případě, že se nám podaří vyhrát tento zápas, postupujeme přímo do finále, které se odehraje v Synot Tip Aréně pod dohledem kamer České Televize a jednalo by se o první sezónu, kdy se Příbram dostala až do finále nejvyšší soutěže v české lize amerického fotbalu.

Proto chceme, abyste byli součástí týmu a přišli nás podpořit na posledním zápase, který rozhodne, jestli se Příbram zapíše do historie amerického fotbalu v České republice. Na zápase vystoupí Bobcats Cheerleaders a kapela Compromysh, která si na utkání odehraje několik písniček ze svého repertoáru.

Doporučujeme návštěvu i pro pro laiky, kteří americký fotbal nikdy neviděli. Půjde o velkou sportovní událost a dost možná se zápas zapíše do historie klubu jako nejdůležitější zápas, co se kdy v Příbrami odehrál.

Na místě bude i občerstvení a vstupné je symbolických 20 korun, tak se odhodlejte přijít se podívat na sport, který je velmi populární v USA a i u nás se těší vzrůstající oblibě. Je to lepší než sedět doma u televize!