Příprava na sezónu 2012

   

 
    V průběhu listopadu loňského roku začala týmu příbramských Bobcats každoroční zimní příprava. Pod novým managementem a staronovým trenérským obsazení ve složení David Dobiáš a Radek Simerský. Tréninky byly nastaveny každé pondělí v tunelu na 7. ZŠ a ve čtvrtek na střední průmyslové škole (dále jen SPŠ). Zde naše naděje nabírali hlavně fyzickou kondici. Po několika základních trénincích jsme přidali ještě jeden trénink a to v sobotu na SPŠ a kromě vylepšování výdrže jsme začali drilovat pohyb. V tomto duchu probíhá příprava stále s tím, že od poloviny února se jeden z tréninků přesune ven a kromě pohybu začneme přidávat i football v pravém slova smyslu. Až budou známa konkrétní data zápasů, čeká nás minimálně třídenní soustředění, kde doladíme herní plán a přichystáme se na souboj o co nejlepší umístění.

    Kromě stálých opor hrajících u Bobcats se přidalo i spousty mladých hráčů, kteří zapadli mezi "mazáky" a i díky těmto novým nadějím se stabilně pohybuje průměrná tréninková návštěvnost kolem 19 - 20lidí. Samozřejmě jsou dveře otevřené stále pro další zájemce, kteří si chtějí vyzkoušet hrát netradiční, kontaktní sport. Více informací o časech a místech, kdy se přijít podívat naleznete na čelním baneru.    Co nás čeká a nemine v nadcházející seniorské sezóně 2012? Již je známá podoba herního systému soutěže 11vs11 a ta je rozdělena do tří částí (A, B, C). Příbramští se přihlásili do skupiny C, společně s týmy Pardubic, Liberce, Plzně, Prague Lions (více o systému soutěže na
www.caaf.cz). "Jsme mladý tým, který teprve bude sbírat zkušenosti, ale určitě budeme hrát pohledný football" doplnil trenér David Dobiáš "a v žádném případě nás nebudu považovat za outsidery".

 Simi