Příbramské multikulti pokračuje posilou z Oklahomy

 Jako náměstí metropolitního města teď vypadá tým Příbram Bobcats. Nejnovějším zástupcem příbramského klubu je po importech z Prahy, Plzně a Costa Ricy Zacchaeus Mccaskill, 26 letýmultipurpose hráč se zkušenostmi z AFL týmu Kornmesser Rangers. To dělá ze Zacchaeuse již 2. zámořskou posilu pro tým Bobcats, kteří se tímto mimo pražské kluby Lions a Black Panthers dostávají na místo favoritů o titul Czech Bowl. Nová posila by měla pomoci na více pozicích jako je runningback, defensive back, wide receiver, nebo kick returner. Houževnatý Američan hrál také za Oklahomskou Panhandleskou státní univerzitu, má bakalářský titul v psychologii a určitě se nemůže dočkat, až si zahraje duet s novým QB Scottem Dohertym. Teď je jenom otázkou, jestli příbramský orchestr zahraje dostatečně čistě, nebo jestli snad bude potřebovat ještě nějakého ladiče pian, kterýtým naladí na tu správnou vlnu a dodá tu poslední nutnou kapku. To se dozvíme již 13.4. na hřišti Brno Alligators, kde Bobcats rozehrají svoje první letošní představení.

STARŠÍ ČLÁNKY

BOBCATS jsou ve finále.

 I Česká liga amerického fotbalu má svůj „Super Bowl“. A ty na velkolepé show nesmíš chybět! Hra skutečných tvrďáků, chlapů, kteří se nebojí riskovat a udělat pro úspěch týmu opravdu vše – to je AMERICKÝ FOTBAL. Vychutnej si skvělé výkony a strhující boj dvou nejlepších českých...

SEMIFINÁLE - Příbram BOBCATS vs Prague LIONS

Největší zápas v historii klubu co se v Příbrami kdy odehrál je na spadnutí a chceme, abyste byli jeho součástí. Příbram Bobcats si letos vyšlápli i na takové týmy jako jsou Prague Lions, či Trnava Bulldogs a do semifinále postupujeme z druhého místa. Jedná se o jeden z největších úspěchů klubu v...

Příbram BOBCATS vs Trnava BULLDOGS

Poslední domácí zápas základní části!! Přijďte nás podpořit v cestě do finále. Náš další soupeř je slovenský tým Trnava Bulldogs.  Věříme, že nás opět přijdete podpořit a my se Vám za to odvděčíme další domácí výhrou a skvělou podívanou. Opět se můžete těšit na naše krásné Bobcats...

Druhé vítězství v řadě a Panteři na dohled

V sobotu 19.4. se na hřišti Marily Příbram odehrál první domácí zápas týmu Příbram Bobcats. Ti zde s velkým odhodláním přivítali pardubické Stallions a za zvuků Hells Bells od AC/DC v oblaku dýmu vběhli na hřiště. Prvních několik akcí jak domácích, tak hostí se nevedli a první drive...

První utržená výhra na cestě za finálem

Tým Příbram Bobcats se v neděli 13.4. vydal do vzdáleného Brna s výhledem prvního ostrého zápasu letošní sezóny. V loňském roce se Brnu na domácí půdě Bobcats podařilo ukořistit vysokou výhru 6:57. To byl také jeden z důvodů, proč před zápasem padalo spoustu otázek ohledně toho, jestli...

KONEČNĚ POTVRZENO: Další zaharniční posila

    Další zahraniční poslila pro náš tým. Defensivní lajnař Dominic Gast.  Dominic byl v minulosti hráčem Berlin Adlers a Dresden Monarchs. Pokud je Vám jeho jméno povědomé, tak v roce 2011 pomohl Black Hawks k zisku prvního titulu. Věříme, že nám výrazně pomůže již tuto neděli...

Příbramské multikulti pokračuje posilou z Oklahomy

 Jako náměstí metropolitního města teď vypadá tým Příbram Bobcats. Nejnovějším zástupcem příbramského klubu je po importech z Prahy, Plzně a Costa Ricy Zacchaeus Mccaskill, 26 letýmultipurpose hráč se zkušenostmi z AFL týmu Kornmesser Rangers. To dělá ze Zacchaeuse již 2. zámořskou posilu pro...

Příbram Bobcats mají Americkou posilu

    Do letošní sezóny si Bobcats kladou vysoké cíle. Jedním ze želízek v ohni, které jim má pomoci, je americký quarterback Scott Doherty. Třiatřicetiletý hráč z Costa Ricy se nově dohodl s vedením Příbram Bobcats na kontraktu pro letošní angažmá v první lize...

Bobcats hledají sponzory pro letošní sezónu

Jsme občanským sdružením usilujícím o všestranný rozvoj osobnosti mladých lidí. Tým amerického fotbalu má v Příbrami dlouholetou tradici. V příštím roce oslaví náš klub již 20 let od svého založení. V uplynulých letech jsme se bez výjimky zúčastnili všech ročníků České ligy amerického fotbalu pod...