Příbram Bobcats mají Americkou posilu

    Do letošní sezóny si Bobcats kladou vysoké cíle. Jedním ze želízek v ohni, které jim má pomoci, je americký quarterback Scott Doherty. Třiatřicetiletý hráč z Costa Ricy se nově dohodl s vedením Příbram Bobcats na kontraktu pro letošní angažmá v první lize amerického fotbalu. Scott má pomoci posunout hru Bobcats na vyšší úrověň a dostat tým až do finále, kam má mančaft namířeno.Nejenom Scott, ale i dalších přibližně 12 hráčů z Plzně a Prahy se přidalo do řad Bobcats s cílem zatopit týmům jak z České Republiky, tak i Trnavským Bulldogům. Do Příbrami se zároveň vrátili hráči, kteří posledních několik let hráli v pražských Prague Black Hawks/ Prague Black Panthers a národním týmu, kde sbírali zkušenosti, které nyní předávají ostatním hráčům v týmu. V Áčkové divizi jedenáctkového fotbalu se utkají týmy Příbram Bobcats, Trnava Bulldogs, Prague Lions, Prague Black Panthers, Pardubice Stallions a Brno Alligators. V této skupině se tým musí připravit nejvíce na zápas s týmem Prague Black Panthers, kteří se již stali za svůj 1 rok existence vítězi Czech Bowlu, české verzi amerického Super Bowlu, reprezentovali Českou Republiku v Rakouské lize amerického fotbalu a rozhodně jsou horkými favority na letošní vítěze. To jestli se jim to povede, ukáže až průběh samotné ligy. Ta začíná pro týmy divize A již 13.4. hned 3 utkáními. A to zápasy Prague Lions s Prague Black Panthers, Brno Alligators s Bobcats Příbram a Pardubice Stallions budou hostit hráče z Trnava Bulldogs.

STARŠÍ ČLÁNKY

BOBCATS jsou ve finále.

 I Česká liga amerického fotbalu má svůj „Super Bowl“. A ty na velkolepé show nesmíš chybět! Hra skutečných tvrďáků, chlapů, kteří se nebojí riskovat a udělat pro úspěch týmu opravdu vše – to je AMERICKÝ FOTBAL. Vychutnej si skvělé výkony a strhující boj dvou nejlepších českých...

SEMIFINÁLE - Příbram BOBCATS vs Prague LIONS

Největší zápas v historii klubu co se v Příbrami kdy odehrál je na spadnutí a chceme, abyste byli jeho součástí. Příbram Bobcats si letos vyšlápli i na takové týmy jako jsou Prague Lions, či Trnava Bulldogs a do semifinále postupujeme z druhého místa. Jedná se o jeden z největších úspěchů klubu v...

Příbram BOBCATS vs Trnava BULLDOGS

Poslední domácí zápas základní části!! Přijďte nás podpořit v cestě do finále. Náš další soupeř je slovenský tým Trnava Bulldogs.  Věříme, že nás opět přijdete podpořit a my se Vám za to odvděčíme další domácí výhrou a skvělou podívanou. Opět se můžete těšit na naše krásné Bobcats...

Druhé vítězství v řadě a Panteři na dohled

V sobotu 19.4. se na hřišti Marily Příbram odehrál první domácí zápas týmu Příbram Bobcats. Ti zde s velkým odhodláním přivítali pardubické Stallions a za zvuků Hells Bells od AC/DC v oblaku dýmu vběhli na hřiště. Prvních několik akcí jak domácích, tak hostí se nevedli a první drive...

První utržená výhra na cestě za finálem

Tým Příbram Bobcats se v neděli 13.4. vydal do vzdáleného Brna s výhledem prvního ostrého zápasu letošní sezóny. V loňském roce se Brnu na domácí půdě Bobcats podařilo ukořistit vysokou výhru 6:57. To byl také jeden z důvodů, proč před zápasem padalo spoustu otázek ohledně toho, jestli...

KONEČNĚ POTVRZENO: Další zaharniční posila

    Další zahraniční poslila pro náš tým. Defensivní lajnař Dominic Gast.  Dominic byl v minulosti hráčem Berlin Adlers a Dresden Monarchs. Pokud je Vám jeho jméno povědomé, tak v roce 2011 pomohl Black Hawks k zisku prvního titulu. Věříme, že nám výrazně pomůže již tuto neděli...

Příbramské multikulti pokračuje posilou z Oklahomy

 Jako náměstí metropolitního města teď vypadá tým Příbram Bobcats. Nejnovějším zástupcem příbramského klubu je po importech z Prahy, Plzně a Costa Ricy Zacchaeus Mccaskill, 26 letýmultipurpose hráč se zkušenostmi z AFL týmu Kornmesser Rangers. To dělá ze Zacchaeuse již 2. zámořskou posilu pro...

Příbram Bobcats mají Americkou posilu

    Do letošní sezóny si Bobcats kladou vysoké cíle. Jedním ze želízek v ohni, které jim má pomoci, je americký quarterback Scott Doherty. Třiatřicetiletý hráč z Costa Ricy se nově dohodl s vedením Příbram Bobcats na kontraktu pro letošní angažmá v první lize...

Bobcats hledají sponzory pro letošní sezónu

Jsme občanským sdružením usilujícím o všestranný rozvoj osobnosti mladých lidí. Tým amerického fotbalu má v Příbrami dlouholetou tradici. V příštím roce oslaví náš klub již 20 let od svého založení. V uplynulých letech jsme se bez výjimky zúčastnili všech ročníků České ligy amerického fotbalu pod...