2011= VE 20 LIDECH 11 HRÁT NEJDE

 

               Po skončení minulé sezony, kterou jsme začali nejlépe v historii klubu, a na začátku přípravy na sezonu letošní jsme si nastavily vysoké limity, které slibovaly úspěch na českém fotbalovém poli. Rozšířili jsme trenérské zabezpečení a přípravu jsme začali dřív, než kdy jindy. Tréninky vypadaly krásně, když jsme se museli domlouvat, která pozice bude mít kterou část tělocvičny.

                Bohužel, jako mávnutím kouzelného proutku se šťastná 11 na konci roku 2011 stala spíše dvěma šípy, které zasáhly náš tým. Nedostatek hráčů je symbolem Příbrami, jako nejmenšího fotbalového města, již dlouho. Když se u tak úzkého kádru začala postupně objevovat nemoc „nechodius na treninkus“ bylo vedení klubu, po dohodě s hlavním trenérem nuceno odstoupit z nejvyšší „jedenáctkové“ české soutěže a spokojit se, se soutěží nižší, které se hraje 7 na 7.

                Dlouho let jsme drželi krok s většinou českých měst a hráli jsme nejvyšší ligu, co se v České republice hrát dá. Nechceme už ale riskovat zranění hráčů, kteří musí alternovat v útoku i obraně, potupné výsledky z důvodu nesehranosti a také hráče, kteří neplní své povinnosti.

Na tuto skutečnost doplácí spousta skvělých hráčů v našich řadách, ale jsme jeden tým, tak to zvládneme společně. Budeme tedy doufat, že sezona 2011 bude symbolem nového větru do našeho týmu a že tento vítr nás nerozpráší, ale donutí nás k tomu, abychom se ještě více semkli, zamysleli se nad sebou a příští rok sfoukli soupeře v ČLAF jako svíčku.

„CUM CECIDERO, SURGAM“ - Kdykoliv upadnu, vstanu

                                                                                                                      rp