Muži vítězí i v posledním domácím utkání základní části

V sobotu 8.6. odehrál mužský tým svůj poslední domácí zápas proti Prague Mustangs.

Od začátku utkání bylo patrno, že si týmy vzájemně nedají zadarmo ani yard a nikdo na hřišti nešetřil zákroky na hraně pravidel, občas i za hranou, takže bylo vidět nemalé množství faulů a to hlavně na straně domácích. První poločas se pro širokou veřejnost mohl zdát dosti bezzubí a i výsledek tomu odpovídal. Na konci prvního poločasu svítilo na výsledkové tabuli 0:0.

Ve druhém poločase nejprve otevřel skóre soupeř 24y kickem za 3 body a na nějakou dobu se ujal vedení. Naštěstí se trenérskému týmu domácích, vedených zraněným hráčem Bohuslavem Romem, podařilo najít několik skulinek v obraně Mustangů a vývoj zápasu se začal překlápět na stranu Příbram Bobcats.

Ve 4. čtvrtině se konečně podařilo útočníkům domácích dotáhnout akci k dokonalosti zakončenou touchdownem Jakuba Malláta, který ještě kickem potvrdil Jonáš Matějka a od 10 minuty poslední čtvrtiny překlopil tým Příbram Bobcats 7:3.

Toto těsné vedení se podařilo domácím udržet až do konce hrací doby a mohli se tak radovat ze svého čtvrtého vítězství v letošní sezoně a pozitivně se naladit před posledním zápasem na hřišti Jičín Hurricanes, který se uskuteční už 15.6.

autor: Michal Vršecký