Jsme ve FINÁLE!!!

Američtí fotbalisté Příbram Bobcats zopakovali úspěch z minulého roku a v sobotu na domácím hřišti porazili v semifinále české ligy pražské Lions a postoupili do finále.

Přitom ze začátku to pro domácí příliš dobře nevypadalo. Hned z úvodního vykopu se Lions podařilo skorovat a Bobcats prohrávali 0:7 Ale poté se k balónu dostal příbramský útok vedený rychlonohým Givensem a stav se rychle otočil a Bobcats brzy převzali iniciativu a celý zapas byli lepším týmem.

O poločasu se šlo do šatny za stavu 21:7 pro domácí. A tento náskok uz si Bobcats nenechali sebrat ani po poločase. Útok Bobcats dál krájel yardy pomocí skvěle hrajících runingbacku Petra Datla a Pavla Tumpacha. Obrana se zaskvěla důležitými zákroky, kdy udržela Lions daleko od své koncové zóny a třikrát v zápase se zmocnila míče z rukou amerického quaterbacka Cola.

Skórující hráči: BOB: Petr Datel, Pavel Tumpach, Columbus Givens, Martin Hamza, Melvin Davis  - LIO: Casey Caton, David Růžek, Lukáš Růžek

Finale České ligy amerického fotbalu se koná 20.7. od 19:00 v Synottip aréně (Eden) pokud by ste nemohli přijet podpořit příbramský tým přímo na stadion můžete zápas sledovat v přímém přenosu na ČT4