Příbram Bobcats mají Americkou posilu

    Do letošní sezóny si Bobcats kladou vysoké cíle. Jedním ze želízek v ohni, které jim má pomoci, je americký quarterback Scott Doherty. Třiatřicetiletý hráč z Costa Ricy se nově dohodl s vedením Příbram Bobcats na kontraktu pro letošní angažmá v první lize amerického fotbalu. Scott má pomoci posunout hru Bobcats na vyšší úrověň a dostat tým až do finále, kam má mančaft namířeno.Nejenom Scott, ale i dalších přibližně 12 hráčů z Plzně a Prahy se přidalo do řad Bobcats s cílem zatopit týmům jak z České Republiky, tak i Trnavským Bulldogům. Do Příbrami se zároveň vrátili hráči, kteří posledních několik let hráli v pražských Prague Black Hawks/ Prague Black Panthers a národním týmu, kde sbírali zkušenosti, které nyní předávají ostatním hráčům v týmu. V Áčkové divizi jedenáctkového fotbalu se utkají týmy Příbram Bobcats, Trnava Bulldogs, Prague Lions, Prague Black Panthers, Pardubice Stallions a Brno Alligators. V této skupině se tým musí připravit nejvíce na zápas s týmem Prague Black Panthers, kteří se již stali za svůj 1 rok existence vítězi Czech Bowlu, české verzi amerického Super Bowlu, reprezentovali Českou Republiku v Rakouské lize amerického fotbalu a rozhodně jsou horkými favority na letošní vítěze. To jestli se jim to povede, ukáže až průběh samotné ligy. Ta začíná pro týmy divize A již 13.4. hned 3 utkáními. A to zápasy Prague Lions s Prague Black Panthers, Brno Alligators s Bobcats Příbram a Pardubice Stallions budou hostit hráče z Trnava Bulldogs.

STARŠÍ ČLÁNKY

BOBCATS jsou ve finále.

 I Česká liga amerického fotbalu má svůj „Super Bowl“. A ty na velkolepé show nesmíš chybět! Hra skutečných tvrďáků, chlapů, kteří se nebojí riskovat a udělat pro úspěch týmu opravdu vše – to je AMERICKÝ FOTBAL. Vychutnej si skvělé výkony a strhující boj dvou nejlepších českých...
Celý článek

SEMIFINÁLE - Příbram BOBCATS vs Prague LIONS

Největší zápas v historii klubu co se v Příbrami kdy odehrál je na spadnutí a chceme, abyste byli jeho součástí. Příbram Bobcats si letos vyšlápli i na takové týmy jako jsou Prague Lions, či Trnava Bulldogs a do semifinále postupujeme z druhého místa. Jedná se o jeden z největších úspěchů klubu v...
Celý článek

Příbram BOBCATS vs Trnava BULLDOGS

Poslední domácí zápas základní části!! Přijďte nás podpořit v cestě do finále. Náš další soupeř je slovenský tým Trnava Bulldogs.  Věříme, že nás opět přijdete podpořit a my se Vám za to odvděčíme další domácí výhrou a skvělou podívanou. Opět se můžete těšit na naše krásné Bobcats...
Celý článek

Druhé vítězství v řadě a Panteři na dohled

V sobotu 19.4. se na hřišti Marily Příbram odehrál první domácí zápas týmu Příbram Bobcats. Ti zde s velkým odhodláním přivítali pardubické Stallions a za zvuků Hells Bells od AC/DC v oblaku dýmu vběhli na hřiště. Prvních několik akcí jak domácích, tak hostí se nevedli a první drive...
Celý článek

První utržená výhra na cestě za finálem

Tým Příbram Bobcats se v neděli 13.4. vydal do vzdáleného Brna s výhledem prvního ostrého zápasu letošní sezóny. V loňském roce se Brnu na domácí půdě Bobcats podařilo ukořistit vysokou výhru 6:57. To byl také jeden z důvodů, proč před zápasem padalo spoustu otázek ohledně toho, jestli...
Celý článek

KONEČNĚ POTVRZENO: Další zaharniční posila

    Další zahraniční poslila pro náš tým. Defensivní lajnař Dominic Gast.  Dominic byl v minulosti hráčem Berlin Adlers a Dresden Monarchs. Pokud je Vám jeho jméno povědomé, tak v roce 2011 pomohl Black Hawks k zisku prvního titulu. Věříme, že nám výrazně pomůže již tuto neděli...
Celý článek

Příbramské multikulti pokračuje posilou z Oklahomy

 Jako náměstí metropolitního města teď vypadá tým Příbram Bobcats. Nejnovějším zástupcem příbramského klubu je po importech z Prahy, Plzně a Costa Ricy Zacchaeus Mccaskill, 26 letýmultipurpose hráč se zkušenostmi z AFL týmu Kornmesser Rangers. To dělá ze Zacchaeuse již 2. zámořskou posilu pro...
Celý článek

Příbram Bobcats mají Americkou posilu

    Do letošní sezóny si Bobcats kladou vysoké cíle. Jedním ze želízek v ohni, které jim má pomoci, je americký quarterback Scott Doherty. Třiatřicetiletý hráč z Costa Ricy se nově dohodl s vedením Příbram Bobcats na kontraktu pro letošní angažmá v první lize...
Celý článek

Bobcats hledají sponzory pro letošní sezónu

Jsme občanským sdružením usilujícím o všestranný rozvoj osobnosti mladých lidí. Tým amerického fotbalu má v Příbrami dlouholetou tradici. V příštím roce oslaví náš klub již 20 let od svého založení. V uplynulých letech jsme se bez výjimky zúčastnili všech ročníků České ligy amerického fotbalu pod...
Celý článek