Nevydařená odveta

V sobotu jsme přivítali na domácím hřišti k odvetnému zápasu Prague Lions. Po týdnu příprav jsme plni nadšení vyběhli na field a snažili se vrátit porážku z předchozího týdne.

O úvodní výkop se postarali hostí a tak jsme začali útokem, který po dvou nevydařených bězích a jednom pasu, byl donucen k puntu. Lions díky dobré passové hře a lepší připravenosti proti naší blitzující obraně, kterou četli po celý zápas, přešli více jak 60y a poprvé skórovali. Stejně tak se stalo do konce poločasu ještě třikrát. Jediné na co se náš útok zmohl byl krásný field goal z nohy Martina Hadrbolce na vzdálenost 44y. Na score board viselo na konci poločasu výsledek 3:28.

Druhá polovina se nesla ve stejném duchu jako ta první. Plno našich zbytečných penalt, špatná hra na všech pozicích, nesoustředěnost. To nás stálo další tři TD, dva běhové a jeden z interseptionu dlouhý 70y. Konečný výsledek 3:49.